Maseczeki jednorazowe i wielorazowe – wszystko, Maseczki antybakteryjne, Maseczki jednorazowe

Maseczki ochronne dla firm i instytucji publicznych – jak wybrać dobre maseczki jednorazowe

Zadajesz sobie pytanie, gdzie kupić maseczkę ochronną? Chcesz wiedzieć jaka maseczka ochronna jest dla ciebie odpowiednia? A może zastanawiasz się, dlaczego ceny w hurtowni są niższe niż w sklepie detalicznym? Przeczytaj poniższy tekst, a nie pożałujesz!

Gdzie szukać dobrych maseczek jednorazowych

Nakaz zakrywania ust i nosa nie oznacza, że każdy obywatel musi mieć przy sobie maseczkę. Można wypełnić ten obowiązek np. zakrywając się chustą czy szalikiem. Mimo wszystko właściwszym, bardziej praktycznym rozwiązaniem jest maseczka ochronna. Na rynku pojawiły się setki tysięcy sztuk różnych maseczek, w różnych cenach, wzorach i o różnym poziomie skuteczności. Skoro znalazłeś się na naszej stronie, to zapewne zastanawiasz się, jak wybrać najlepszą maseczkę dla siebie.

Wybór rzeczywiście nie jest prosty. Droższa maseczka ochronna nie zawsze oznacza lepszą jakość i skuteczność. Czasami to właśnie maseczka za kilka złotych może okazać się tą lepszą, bardziej wydajną. Jak zatem dokonać wyboru?

Aby kupić idealną maseczkę, pasującą do częstotliwości naszych wyjść, nieuczulającą naszej skóry, w przystępnej cenie itd., warto udać się do sklepu specjalistycznego lub apteki. Jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy uzyskać wyczerpujące informacje na temat rodzajów maseczek, ich zastosowania itd. Problemem może jednak okazać się brak produktów tego typu na półkach. Co wtedy?

Rekomendowanym przez nas sposobem jest też Internet. Nie musisz wychodzić z domu, narażać się na niebezpieczeństwo zarażenia i stania w długich kolejkach. Bezpośredni zakup w sklepie internetowym jest też dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz porównać ceny i opinie innych klientów. W ten sposób możesz zakupić nie jedną, a kilkadziesiąt maseczek ochronnych, sprzedawanych także w zestawach po niższej, promocyjnej cenie.

Dlaczego warto wybrać hurtownię z siedzibą lokalną i magazynem

Jeśli planujesz zakup maseczek, polecamy ci przejrzeć także oferty lokalnych hurtowni w twoim mieście. W ten sposób możesz zaoszczędzić kilka złotych, zakupić maseczki szybciej oraz otrzymać większą ich ilość. Wiele firm w Internecie ogłasza, że przy zakupie hurtowym, rabaty są atrakcyjniejsze i bardziej opłacalne. Dodatkowo, możesz liczyć na kompleksową pomoc ekspertów doskonale orientujących się w potrzebach swoich klientów.

Dlaczego maseczki w hurtowni są tańsze niż w sklepach

Jest to pytanie, które stawiają sobie chyba wszyscy z nas. Odpowiedź jest jednak banalnie prosta! Chodzi o brak pośredników i związanych z tym kosztów. Hurtownia kupuje towar bezpośrednio od producenta i nalicza jedynie swoją marżę. Jeśli hurtownia sprzeda towar do sklepu detalicznego, ten naliczy swoją marżę (ponieważ musi zarobić) i w ten sposób cena rośnie. Osoba prywatna (klient), idąc do hurtowni płaci jedną marżę, ale idąc do sklepu detalicznego płaci już dwie marże. Każdy chce zarobić, aby żyć, ale jednak zakup towarów w hurtowni jest bardziej opłacalny dla klienta, który stara się zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Właśnie dlatego, jeśli kupujemy duże ilości jakiegoś produktu, powinniśmy udać się w pierwszej kolejności do hurtowni. Możemy zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych na towarze, co przy ilościach hurtowych daje całkiem niezłą oszczędność!

Maseczki ochronne z certyfikatem – sprawdź zanim kupisz

Jeśli planujesz zakup maseczek ochronnych, zwróć koniecznie uwagę na to, czy posiadają certyfikat. Maseczka z certyfikatem to maseczka, która spełnia normy Unii Europejskiej. Może być droższa, ale certyfikat gwarantuje nam, że nadaje się do użytku, czyli chroni nas przed zarażeniem. Maseczki bez certyfikatu mogą być nieskuteczne, na co chcielibyśmy cię uczulić.

Jeszcze jedną ważną rzeczą jest zwrócenie uwagi na sam certyfikat. Niestety w Polsce, ale nie tylko tu, roi się od podrabianych czy naciąganych certyfikatów. Co to oznacza? Otóż, na rynku pojawiają się maseczki z certyfikatem wystawionym przez nieupoważnione osoby, albo certyfikaty na same zauszniki, nie zaś na całą maseczkę. Pamiętaj, że certyfikat na kawałek gumki nie sprawia, że maseczka jest bezpieczna i powinieneś ją kupić! Zwracaj uwagę na materiał z którego zrobiono twoją maseczkę oraz na technikę, której wykorzystano przy jej produkcji. Tylko spełnienie norm zapewnia ci bezpieczeństwo!