Maseczeki jednorazowe i wielorazowe – wszystko, Maseczki jednorazowe

Maseczki jednorazowe opakowanie 10 czy 50 sztuk

Rynek oferuje ci różne zestawy maseczek ochronnych, więc masz dylemat, który wybrać? Masz problem z wyborem najwłaściwszej oferty? Zastanawiasz się, czy kupować mniejsze opakowania maseczek, czy od razu zrobić zapas i cieszyć się spokojem na długi czas? W poniższym artykule przedstawiliśmy dwa różne opakowania (po 10 i 50 sztuk) oraz zestawiliśmy zalety ich zakupu. Przeczytaj nasz tekst i indywidualnie dobierz najlepsze rozwiązanie dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem!

Maseczki ochronne opakowanie 50 sztuk – duży zapas maseczek jednorazowych w dobrej cenie

Zastanawiasz się, czy warto kupować maseczki ochronne na zapas? Przyznamy szczerze, że my też! Z jednej strony obowiązuje nakaz zakrywania ust oraz nosa, z drugiej strony nie wiadomo, jak długo on potrwa. Dynamiczna sytuacja blokuje racjonalne podejmowanie decyzji. Nie odpowiemy na twoje pytanie wprost! Nie narzucimy ci jedynego słusznego rozwiązania! Decyzję musisz podjąć samodzielnie, ale możemy przedstawić ci nasze spostrzeżenia, na podstawie których wyciągniesz pewne wnioski.

Po pierwsze, jeśli chcesz zakupić maski w atrakcyjnych cenach, przemyśl zakup hurtowy. Kupienie większej ilości sztuk pozwoli ci wynegocjować lepszą, niższą cenę. Większe opakowanie, to także gwarancja spokoju na dłuższy czas. Wystarczy raz dokonać zakupu i nie martwić się później. Oprócz zaoszczędzonych pieniędzy, zyskujesz więc czas (który poświęciłbyś na kolejne zamówienie online lub wyjście do sklepu). Być może zauważyłeś, że z powyższym punktem łączy się także bezpieczeństwo. Jeśli nie wychodzisz z domu, nie idziesz do sklepu i nie stoisz w długich kolejkach, nie narażasz swojego zdrowia. Jednocześnie unikając zarażenia koronawirusem, chronisz swoich bliskich. Jeśli więc pragniesz spokoju, warto kupić większą ilość maseczek! Jeśli po zakupie dojdziesz do wniosku, że jednak nie potrzebujesz ich tak wiele, zawsze możesz podzielić się z drugim człowiekiem (za zwrot kosztów lub nieodpłatnie). Masz więc pewność, że maseczki nie staną się bezużyteczne!

Jeśli nadal się wahasz, pomyśl o kosztach, jakie ponosisz przy każdym zamówieniu! Wystarczy zrobić jedno zamówienie i tylko raz zapłacić za przesyłkę za pobraniem! Każde kolejne zamówienie generuje koszty uderzające w twój budżet!

Maseczki opakowanie 10 sztuk – wygodne i poręczne opakowanie

Obecnie na rynku jest bardzo, bardzo, bardzo dużo różnych maseczek ochronnych w sprzedaży – jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru, z filtrem, bez filtra, jednowarstwowe, dwuwarstwowe, trzywarstwowe, pięciowarstwowe itd. Napisaliśmy wyżej, że hurtowy zakup maseczek jest bardziej opłacalny, czyli lepiej kupić 50 sztuk niż 10, bo być może zapewni ci to jakąś zniżkę (promocję), ale z drugiej strony, czy aby na pewno?

W związku z tym, że istnieje tak wiele różnych rodzajów maseczek ochronnych, może lepszym wyborem jest zakup mniejszych opakowań (przykładowo pakowanych po 10 sztuk)? W ten sposób możesz kupić pięć opakowań różnych (pod względem warstw, skuteczności czy materiału) maseczek. Warto też zauważyć, że obecnie mamy dostęp do wszystkiego, w sklepie możemy kupić wszystko, co tylko nam się spodoba, nie musimy się martwić o niedobór produktów. Czy warto więc robić zapasy? Sytuacja jest bardzo dynamiczna, w każdej chwili może dojść do sytuacji, w której nie będziemy potrzebowali maseczek. Co zrobimy ze zbędnym zapasem? Jeżeli istnieje ryzyko, że wydasz niepotrzebnie pieniądze, lepiej przemyśl zakup hurtowy na rzecz mniejszego opakowania – wygodnego i poręcznego, mieszczącego się w szufladzie, torebce czy plecaku.

Nie od dziś wiadomo, że w przypadku posiadania mniejszej ilości rzeczy, dbamy o nie nieco bardziej. Jeśli więc jesteś typem osoby, która 40 sztuk maseczek gdzieś schowa i później ich nie odnajdzie, lepiej nie kupuj ich aż tyle. Mądrzej zrobisz kupując mniejsze opakowanie maseczek ochronnych, ale np. lepszej jakości, czy wielokrotnego użytku zamiast jednorazowej.

Przemyśl zakup mniejszego opakowania także w przypadku kupowania konkretnych wzorów, które mogą w każdej chwili wyjść z mody. Być może za jakiś czas na rynku pojawi się produkt, który koniecznie będziesz chciał kupić. Nie pozwól, aby zapas maseczek ograniczył nowy zakup. Pod żadnym pozorem jednak nie wyrzucaj swoich zapasów! Nie zanieczyszczaj środowiska i nie wyrzucaj pieniędzy w błoto!